Vestigingen

U kunt uw online bestelde producten ook afhalen in één van onze tien winkels.
Selecteer hiervoor de juiste vestiging tijdens het afrekenen.
KROON BV heeft 11 vestigingen in de drie noordelijke provincies van Nederland.
Klik u op één van de onderstaande afbeeldingen van de vestigingen voor meer informatie.

Kroon Hoogezand
• Werkdagen open van 07:30 tot 17:00 uur
• Zaterdag open van 09:00 tot 12:00 uur
Zwedenweg 2

9601 ME Hoogezand
Tel.: 0598 858 585
Mailadres: info@kroon.nl
Klik op de afbeelding voor uitgebreide informatie.


KROON Groningen

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Koningsweg 35

9731 AR Groningen

Tel.: 050 544 5252

Mailadres: groningen@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.


KROON Winschoten

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Zeefbaan 7

9672 BN Winschoten

Tel.: 0597 451 155

Mailadres: winschoten@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding


KROON Veendam

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Cereslaan 3

9641 MJ Veendam

Telefoon: 0598 666 616

Mailadres: veendam@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.


KROON Stadskanaal

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Steenhouwer 22A

9502 ET Stadskanaal

Tel.: 0599 615 395

Mailadres: stadskanaal@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.


KROON Assen

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

A.H.G. Fokkerstraat 10

9403 AP Assen

Telefoon: 0592 377 077

Mailadres: assen@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.


KROON Emmen

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Phileas Foggstraat 54

7825 AL Emmen

Telefoon: 0591 390 590

Mailadres: emmen@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.


KROON Coevorden

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Monierweg 5

7741 KV Coevorden

Tel.: 0524 515 510

Mailadres: coevorden@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.


KROON Heerenveen

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag gesloten

Apollo 2

8448 CL Heerenveen

Tel.: 058 293 5835

Mailadres: heerenveen@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.


KROON Sneek

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag gesloten

Wagenmakersstraat 10

8601 VA Sneek

Tel.: 0515 481 111

Mailadres: sneek@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.


KROON Meppel

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag gesloten

Setheweg 7

7942 LA Meppel

Tel.: 0522 252 977

Mailadres: meppel@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.