Vestigingen

KROON BV heeft 11 vestigingen in de drie noordelijke provincies van Nederland.

U kunt uw online bestelde producten ook afhalen in één van onze elf winkels. Selecteer hiervoor de juiste vestiging tijdens het afrekenen.

DHL servicepunten - Een aantal vestigingen zijn DHL servicepunten. Bij deze vestiging kun je DHL pakketten ophalen, verzenden en retourneren. Het servicepunt is geopend gedurende de openingstijden van de betreffende vestiging, te herkennen aan het DHL logo.

Sleutel bijmaken

Op elke vestiging kunnen we direct en voordelig een nieuwe sleutel bijmaken voor zowel particulieren als bedrijven. Dit kan tijdens onze openingstijden. Heeft u een sleutel met certificaat? Neem dan het certificaat mee naar de winkel.


KROON Hoogezand

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Zwedenweg 2

9601 ME Hoogezand

Tel.: 0598 858 585

Mailadres: info@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Bos en Tuin

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Koningsweg 35

9731 AR Groningen

Tel.: 050 544 5258

Mailadres: bosentuin@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Groningen

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Koningsweg 35

9731 AR Groningen

Tel.: 050 544 5252

Mailadres: groningen@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Winschoten

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Zeefbaan 7

9672 BN Winschoten

Tel.: 0597 451 155

Mailadres: winschoten@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Veendam

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Cereslaan 3

9641 MJ Veendam

Tel.: 0598 666 616

Mailadres: veendam@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Stadskanaal

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Steenhouwer 22A

9502 ET Stadskanaal

Tel.: 0599 615 395

Mailadres: stadskanaal@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Assen

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

A.H.G. Fokkerstraat 10

9403 AP Assen

Tel.: 0592 377 077

Mailadres: assen@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Emmen

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Phileas Foggstraat 54

7825 AL Emmen

Tel.: 0591 390 590

Mailadres: emmen@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Coevorden

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag open: 09:00 - 12:00 uur

Monierweg 5

7741 KV Coevorden

Tel.: 0524 515 510

Mailadres: coevorden@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Heerenveen

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag gesloten

Apollo 2

8448 CL Heerenveen

Tel.: 0513 332 311

Mailadres: heerenveen@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Sneek

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag gesloten

Wagenmakersstraat 10

8601 VA Sneek

Tel.: 0515 481 111

Mailadres: sneek@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.

KROON Meppel

Werkdagen open: 07.30 - 17.00 uur

Zaterdag gesloten

Setheweg 7

7942 LA Meppel

Tel.: 0522 252 977

Mailadres: meppel@kroon.nl

Alle info? Klik afbeelding.

DHL servicepunt
Informatie Bouwvak klik hier.